Σάββατο, 6 Σεπτεμβρίου 2014

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου Ερασιτεχνών

Πρόγραμμα των αγώνων Κυπέλλου Ερασιτεχνών, της ΕΠΣ Πέλλας ποδοσφαιρικής περιόδου 2014/15.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 06.09.2014 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17.30 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 17.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - Α. Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΤΣΑΚΩΝ 17.30 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΟΡΜΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 17.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 17.30 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ
ΑΞΟΥ 17.30 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ17.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 07.09.2014 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική
ΙΔΑΣ 17.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΔΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.30 Α. Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 17.30 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.30 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ 17.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΚΑΛΗΣ 17.30 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.30 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΣΠΡΟΥ 17.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.30 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 17.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.09.2014 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Α. Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Οι όροι χρήσης που ισχύουν για τη δημοσίευση των σχολίων, έχουν ως εξής:

- Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς ή ανώνυμες καταγγελίες που δεν συνοδεύονται από αποδείξεις θα αφαιρούνται από το blog μας

- Το blog διατηρεί το δικαίωμα να αφαιρέσει οποιοδήποτε σχόλιο θεωρεί ότι εμπίπτει στις παραπάνω κατηγορίες.

- Το blog δεν παρεμβαίνει σε καμία περίπτωση για να αλλοιώσει το περιεχόμενο ενός σχολίου ή για να αφαιρέσει σχόλιο με το οποίο δεν συμφωνεί.

- Τα σχόλια αναγνωστών σε καμιά περίπτωση δεν αντιπροσωπεύουν το blog

- Ο σχολιαστής δεν έχει τη δυνατότητα διαγραφής των σχολίων του μετά τη δημοσίευσή τους.

- Αν θεωρείτε ότι κακώς αφαιρέσαμε σχόλιό σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email.