Τρίτη, 3 Νοεμβρίου 2015

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 4 ως 11 Νοεμβρίου 2015

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.11.2015 (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ)



Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 14.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 07.11.2015

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6η αγωνιστική
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΟΡΜΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΑΞΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΖ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 08.11.2015

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6η αγωνιστική
ΑΣΠΡΟΥ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΡΙΖΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
Ν. ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α. ΛΟΥΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 11.11.2015 (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ)

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 14.45 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 14.45 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14.45 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Οι όροι χρήσης που ισχύουν για τη δημοσίευση των σχολίων, έχουν ως εξής:

- Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς ή ανώνυμες καταγγελίες που δεν συνοδεύονται από αποδείξεις θα αφαιρούνται από το blog μας

- Το blog διατηρεί το δικαίωμα να αφαιρέσει οποιοδήποτε σχόλιο θεωρεί ότι εμπίπτει στις παραπάνω κατηγορίες.

- Το blog δεν παρεμβαίνει σε καμία περίπτωση για να αλλοιώσει το περιεχόμενο ενός σχολίου ή για να αφαιρέσει σχόλιο με το οποίο δεν συμφωνεί.

- Τα σχόλια αναγνωστών σε καμιά περίπτωση δεν αντιπροσωπεύουν το blog

- Ο σχολιαστής δεν έχει τη δυνατότητα διαγραφής των σχολίων του μετά τη δημοσίευσή τους.

- Αν θεωρείτε ότι κακώς αφαιρέσαμε σχόλιό σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email.