Σάββατο, 30 Αυγούστου 2014

ΕΠΣ Πέλλας: Πρόγραμμα αγώνων 30 & 31/8 και 3/9/2014

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 30.08.2014



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΙΔΑΣ 17.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17.30 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 17.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 17.30 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.30 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.30 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 31.08.2014

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 17.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.30 Α. Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 17.30 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΡΙΖΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Π. ΗΛΙΑ 17.30 ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ (ΔΗΜ) 17.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Ν. ΠΕΛΛΑΣ 17.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.09.2014 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.30 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΔΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 17.30 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - Α. Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Οι όροι χρήσης που ισχύουν για τη δημοσίευση των σχολίων, έχουν ως εξής:

- Σχόλια τα οποία είναι υβριστικά ή περιέχουν χαρακτηρισμούς ή ανώνυμες καταγγελίες που δεν συνοδεύονται από αποδείξεις θα αφαιρούνται από το blog μας

- Το blog διατηρεί το δικαίωμα να αφαιρέσει οποιοδήποτε σχόλιο θεωρεί ότι εμπίπτει στις παραπάνω κατηγορίες.

- Το blog δεν παρεμβαίνει σε καμία περίπτωση για να αλλοιώσει το περιεχόμενο ενός σχολίου ή για να αφαιρέσει σχόλιο με το οποίο δεν συμφωνεί.

- Τα σχόλια αναγνωστών σε καμιά περίπτωση δεν αντιπροσωπεύουν το blog

- Ο σχολιαστής δεν έχει τη δυνατότητα διαγραφής των σχολίων του μετά τη δημοσίευσή τους.

- Αν θεωρείτε ότι κακώς αφαιρέσαμε σχόλιό σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email.